Permanentais grims


Permanentais grims/ make-up ir lieliska iespēja kā izcelt savu dabisko skaistumu, tā rediģēt kādus defektus un novērst asimetriju.
Permanentais grims ir attāls radinieks tetovējumam- procedūras laikā ar speciālu aparātu ādā tiek ievadīts pigments, kas saglabājas no 2-5gadiem.


Ar permanentā grima palīdzību ik rītu pieceļoties tu izskatīsies satriecoši! Visbiežāk tiek veitas šādas procedūras-


Uzacu grims- vienmēr sakoptas uzacis, tas var būt kā pietures punkts veicot uzacu korekciju, jo nekad vairs nevajadzēs satraukties, ka ieraustīji kaut ko-kaut kur par daudz! Ja esi gaišmate un krāso tumšus matus, tad ar permanentā grima palīdzību uzacis vairs nebūs jākrāso ķīmiski vai jāzīmē ar zīmuli! 
Nereti sievietēm ir asimetrija vai neizteiksmīgas, izpūrušas un grūti savaldāmas uzacis- arī šādā gadījumā permanetais grims var būt lielisks risinājums kā radīt sirdsmieru un sajūsmu ik reizi veroties uz sevi spogulī!


P.S. Dabīgās uzacis netiek noskūtas ja vien nav krasi jāmaina uzacu forma, kas ļoti atšķiras no dabīgās līnijas un ja klients pats nav izteicis vēlēšanos to darīt! Līdz ar to visdrīzāk pēc permanentā grima procedūras tiks veikta ierastā uzacu korekcija, vai netiks darīts nekas, ja izvēlies atstāt jau esošo uzacu formu!Acu grims- ar šo procedūru skropstu līniju iespējams padarīt daudz izteiksmīgāku, ja esi gaišu skropstu īpašniece, tad šāds grimms liks skropstām vizuāli izskatīties tumšākām un garākām. Iespējams izveidot arī dekoratīvo skropstu līniju- ja ikdienā lieto lineru- iedomājies- veicot permanento grimu par linera lietošanu varēsi aizmirst uz ilgu laiku!!!Dzimumzīmītes grims- esi sapņojusi iegūt tādu šarmu kā visumīlētā Merlina Monro? Jā- arī tas ir iespējams!


Nāc uz BEZmaksas konsultāciju, kuras laikā  tiek izmēģināts, kā tava iecere varētu izskatīties. Tiek izmēģinātas dažādas formas tam, ko esi izvēlējusies pielabot vai akcentēt, meklētas piemērotākās krāsas un toņi. Iepazīstināšu ar procedūras norises gaitu, veicamajiem sagatavošanās darbiem un to, kas notiks pēc procedūras. Noteikti jānoskaidro, vai tev nav alerģija, piemēram, no vielām, kas ietilpst pigmenta krāsas sastāvā vai atsāpinošajā krēmā, ko uzklāj pirms procedūras. Šāda konsultācija aizņem vidēji pusstundu.Permanentais grims nav ieteicams:
grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā,
mēnešreižu laikā,
gadījumā, ja ir problēmas ar asinsreci,
gadījumā, ja ir kāds iekaisuma pazīmes,
gadījumā, ja ir herpes vai tā saucamās aukstumpumpas (attiecas tieši uz lūpu kontūru),
cukura diabēta slimniekiem,
alerģiskiem cilvēkiem,
AIDS, hepatīta slimību gadījumos – tad vispirms jākonsultējas ar ārstu.


Zvani un pieraksties!

Pāris pēdējie darbiņi

: